Лазерне лікування грибків нігтів і шкіри стопи (оніхомікоз і мікоз)

Заполните форму прямо сейчас, чтобы получить бесплатную консультацию

#
#

Лазерне лікування оніхомікозу і мікозу

Типовим симптомом мікозу є зміна кольору нігтя і його потовщення при одночасному зниженні механічної міцності. Нехтування проблемою призводить до відколу нігтьової пластини і навіть до втрати нігтя. Багато людей недооцінюють проблему через сором чи відсутності усвідомлення того, що оніхомікоз можна ефективно і безболісно лікувати. Лазерне опромінення нігтьової пластини є одним з методів лікування. Лазеротерапія в боротьбі з мікозами використовується професійними ортопедичними кабінетами – це перевірений і надзвичайно ефективний метод, результати якого підтверджені науковими дослідженнями.

Лазерне лікування грибків нігтів і шкіри стопи (оніхомікоз і мікоз)

Лазерне лікування грибків нігтів і шкіри стопи (оніхомікоз і мікоз)

Хто піддається оніхомікозу?
У минулому багато лікарів ставилися до цього захворювання як до косметичного дефекту, стан якого слід відстежувати, але нема потреби лікувати. Сучасні дослідження показали, що це неправильний підхід, тим більше що у 75% людей, які страждають оніхомікозом, також є психосоціальні розлади. Такі люди уникають використання громадських душів, відвідувань басейну і не купують взуття з голими пальцями.
Найбільш поширені симптоми оніхомікозу включають в себе:
Білий або жовто-коричневий колір на нігтях;
Крихкість, розколоті нігті;
Неправильна форма нігтя;
Неприємний запах.
Протипоказання до лазерного лікування оніхомікозу:
рак,
гіпертрофовані рубці або келоїди,
прийом імунодепресантів,
сонячні опіки,
вагітність.

Переваги

  • № 1

    Висококваліфіковані та досвідчені спеціалісти в галузі дермато-косметології.

  • № 2

    Сучасне дерматологічне і лазерне устаткування .

  • № 3

    Максимально довготривалий результат від проведених процедур.

Форма запису на консультацію

Лазерне лікування грибків нігтів і шкіри стопи (оніхомікоз і мікоз)

Як відбувається лазерне лікування грибків нігтів і шкіри стоп
Фармакологія і консервативні методи, що включають використання протигрибкових засобів, можуть бути згадані серед методів лікування мікозу. Лазеротерапія з використанням неодимового лазера також дуже популярна серед пацієнтів в ценрі лазерної дермато-косметології естетичної медицини Нью Лазер. Лазерне лікування є альтернативою терапії з використанням протигрибкових гелів або препаратів, що приймаються перорально. Під час лазерного сеансу грибкова інфекція видаляється без ризику побічних ефектів, а сама терапія полягає в опроміненні нігтьової пластини і тканин, що оточують лазерний промінь.
Сьогодні лазерна терапія оніхомікозу є найбільш ефективним методом лікування на ринку.
Передня частина стопи вставляється в спеціальний пристрій. При опроміненні нігтьової пластини джерело лазерного променя знаходиться приблизно в 10-12 см від поверхні нігтя. Процедура безболісна, її тривалість становить 12 хвилин на одну ногу. Щоб бути більш ефективними і мінімізувати ризик повторного зараження, завжди обробляють дві ноги / руки. Лазер викликає термічне або цитотоксичне руйнування грибка. Щоб терапія була ефективною, необхідно регулярно повторювати процедури. Частота і кількість сеансів лазерного опромінення визначаються індивідуально. Це залежить від тяжкості захворювання, загального стану здоров’я пацієнта, що впливає на швидкість росту нігтів, і дотримання пацієнтом рекомендацій.
В день процедури не можна вживати алкоголь, також слід вимити всю косметику з поверхні, на якій буде проводитися процедура. Процедура займає близько 10-20 хвилин і не вимагає анестезії. Терапія зазвичай ділиться на етапи, що повторюються кожні шість тижнів. Якщо на зростаючій нігтьовій пластині немає ознак грибкового існування, подальше лікування не потрібно. Результати лікування нігтів на ногах зазвичай видно через 3 місяці.
Після терапії близько 2 тижнів не рекомендується користуватися гарячими ваннами і саунами. Два рази на день протягом 3 місяців слід використовувати спеціальні протигрибкові креми. Якщо мікоз пошкодив нігті на ногах, засіб повинен бути нанесено на поверхню пластин і на шкіру до щиколоток, щоб виключити ризик повторного зараження.