Лазерне видалення небажаного волосся

Заповніть форму прямо зараз, щоб отримати безкоштовну консультацію

#
#

Що таке лазерне видалення небажаного волосся

Лазерна епіляція або лазерне видалення небажаного волосся виконується за допомогою пристрою з технологією ELOS, який поєднує в собі електричну енергію (високочастотний РЧ-ток) з оптичною енергією, створюючи систему, яка забезпечує набагато більшу безпеку, ефективність і комфорт в широкому діапазоні застосувань. Світлова енергія вибірково поглинається волоссям і не впливає на підвищення температури шкіри.

Технологія ELOS дозволяє видаляти дуже світле волосся (навіть сиве), а також видаляти волосся з засмаглої шкіри. Завдяки системі контактного охолодження, вбудованої в аплікатор, і додатковому охолодженню, процедура також більш комфортна і менш болюча. Elos-епіляція включає в себе поглинання меланіном в стрижні волосся відповідної кількості світла і розсіювання тепла, отриманого таким чином, в сусідніх тканинах. Це тепло викликає пошкодження волосяного фолікула і стовбурових клітин, які беруть участь в процесі створення нового волосся. Залежно від товщини і кольору волосся, волосини виходять з фолікули через 2 14 днів після процедури. Довжина хвилі лазерного діода становить 800 нм, в IPL від 620 – 1200 нм, і проникає в 2 – 3 мм в шкіру. Тому лазер працює тільки на поверхні, не впливаючи на функції організму. Не викликає ушкодження шкіри! Значне зменшення волосся видно вже після першої процедури. Це найефективніша лазерна епіляція на ринку.

Найважливіші переваги пристрою eLaser в технології ELOS:

 • висока ефективність при мінімально можливої ​​енергії,
 • видалення всіх типів волосся, включаючи світле, руде і сиве,
 • видалення волосся також з темної і засмаглої шкіри,
 • постійний контроль температури шкіри під час процедури,
 • автоматична система переривання імпульсу при перегріванні шкіри,
 • вбудована система постійного охолодження шкіри,
 • найвищий рівень безпеки шкіри,
 • підвищений комфорт під час процедури,
 • рідкісне подразнення шкіри, струпи і шрами.

Технологія ELOS пройшла клінічні випробування і має всі сертифікати (включаючи CE, FDA), що гарантують не тільки безпеку, але і ефективність пристрою.

Лазерне видалення небажаного волосся

Лазерне видалення небажаного волосся

Кому показана процедура і які протипоказання

Епіляцію ELOS можна проводити на будь-яких ділянках тіла, навіть на самих чутливих ділянках: на обличчі, інтимних зонах. Ця технологія впливає практично на всі типи волосся, при цьому процедура допускає видалення рослинності навіть на засмаглій або смаглявій шкірі.

Протипоказання до процедури:

 • вагітність, годування грудьми,
 • епілепсія,
 • електрокардіостимулятор,
 • прийом фотосенсибилизирующих препаратів,
 • інтенсивний загар,
 • шкірні захворювання на місці лікування.

Як відбувається процес лазерного видалення небажаного волосся

Перед початком процедури в центрі лазерної медицини «Bilyk Ultra Laser» проводиться консультація косметолога і визначаються показання та протипоказання до процедури. Шкіру слід поголити перед процедурою і добре очистити. Поголити шкіру можна за 1 день до процедури за допомогою бритви або крему для видалення волосся. До початку сеансу лазерного видалення волосся з технологією Elos волоски вже встигнуть вирости приблизно на 1-2 мм. Така довжина є оптимальною. Не можна використовувати за місяць перед лазерною епіляцією віск, вищипування пінцетом і електричний депілятор.

Після одноразової процедури фотодепіляціі спостерігається випадання волосся від 10 до 30 відсотків, тому необхідно провести ряд процедур: 4 – 12 процедури в відповідні проміжки часу, в середньому кожні 4 – 8 тижнів, що, залежить від індивідуальних схильностей пацієнта.

Переваги

 • № 1

  Висококваліфіковані та досвідчені спеціалісти в галузі дермато-косметології.

 • № 2

  Сучасне дерматологічне і лазерне устаткування .

 • № 3

  Максимально довготривалий результат від проведених процедур.

Форма запису на консультацію

ELOS-ЕПІЛЯЦІЯ

Технологія ELOS – одна з найбільш ефективних методик видалення небажаного волосся на тілі. Вона об’єднує в собі головні переваги лазерної епіляція і фотоепіляції, що робить ELOS найбільш ефективним на даний момент методом видалення волосся. Поєднуючи ефект впливу електричної і оптичної (світлової) енергії, вона дає можливість назавжди позбутися від волосся всіх типів, а інноваційна система охолодження і регулювання потужності робить процедуру максимально безпечною для пацієнта.

ELOS-Епіляцію можна проводити на будь-яких ділянках тіла: в тому числі на самих чутливих ділянках: на обличчі, інтимних зонах, методика впливає практично на всі типи волосся, при цьому процедура допускає видалення рослинності навіть на засмаглій або смаглявий шкірі. Дана технологія є максимально безболісною і безпечною, відрізняється мінімальним періодом відновлення після проведення.

ELOS-епіляція та інші способи видалення волосся.

Цей метод сьогодні вважається найбільш дієвим способом радикального (довготривалого) видалення волосся. Поєднуючи в собі переваги найефективніших і безпечних сучасних методик боротьби з небажаною рослинністю, методика ELOS працює значно швидше в порівнянні з іншими способами.

Як проходить ELOS-епіляція?

Зібравши анамнез, з’ясувавши ваші побажання і провівши огляд, лікар становить індивідуальний план процедур. За 2-3 дні кожного сеансу потрібно підготуватися до епіляції і вирівняти волосся за допомогою простого гоління в домашніх умовах. Між сеансами фахівці не рекомендують повністю видаляти волоски шляхом вищіпування або воскової епіляції, адже зведеться до нуля ефективність майбутньої процедури. До початку сеансу Elos волоски вже встигнуть відростити приблизно 1-2 мм. Така довжина є оптимальною.

Протипоказання:

Протипоказання до застосування даної методики мінімальні. У їх числі алергія на світло або сонце. Захворювання, прояви яких можуть самі змінитися при впливі хвилі інтенсивного світла, серйозні хронічі захворювання внутрішніх органів, порушення в роботі імунної системи, онкологічні захворювання.

ELOS-епіляцію не можна проводити в тому випадку, якщо в передбачуваній зоні впливу були встановленні механічні імпланти, а також наявність кардіостимуляторів.

Процедуру не рекомендовано проводити в разі інфекційних захворювань, герпесу в активній формі, а також при наявності в області передбачуваного впливу ран. Також фахівці не рекомендують проводити процедуру вагітним жінкам. При проведенні Elos-епіляції в зоні бікіні, молочних залоз і пахвових западин передбачається проведення УЗД.