Лікування мозолів

Заполните форму прямо сейчас, чтобы получить бесплатную консультацию

#
#

Що таке мозолі і як їх лікувати
Мозолі утворюються як захисна реакція шкіри на місцевий тиск, в результаті чого рогові клітини глибоко вдавлюються в шкіру, викликаючи сильний біль. Лазерне видалення мозолів в даний час є найбільш ефективним методом лікування. Мозолі найчастіше зустрічаються на виступаючих частинах ніг, які піддаються травмам і потирання.
Мозолі представляють собою тверді нерівності на поверхні ніг. Вони утворюються у відповідь на нерівномірне навантаження на стопу, перевантаження і т. д. Така шкіра погано забезпечується кров’ю і вмирає, утворюючи нарости. Якщо мозоль запалюється, виникає біль, свербіж та почервоніння. Найбільш поширеними місцями для мозолів є верхні поверхні пальців, кінчики пальців і проміжки між пальцями.
Невидалені мозолі вдавлюються все глибше і глибше в шкіру, викликаючи сильний дискомфорт у вигляді постійного болю. Крім того, мозолі можуть проникати в дерму і викликати запалення. Тому вони повинні бути негайно вилучені з ніг.
У Центрі лазерної медицини New laser лазерне лікування є дуже ефективним методом видалення мозолів.
Сама процедура заснована на взаємодії лазерного променя з мозолястим епідермісом, який викликає швидке і безболісне видалення епідермісу.
Причини виникнення мозолів:
носіння занадто вузькою взуття,
деформовані і вигнуті пальці,
вузькі носки і колготки,
шов всередині взуття, який натирає пальці,
іноді занадто вільне взуття, в якій ступня ковзає з кожним кроком,
тривале ходіння.
Симптоми:
сильне зростання наросту на шкірі пальців ніг,
біль при прямому тиску на мозоль,
іноді свербіж та почервоніння навколо мозоля, що супроводжуються сильним болем,
почуття дискомфорту в обтягуючому взутті (часто у жінок).
Профілактика виникнення мозолів:
уникайте туфель, які занадто малі або занадто великі,
носити взуття з відповідно широким носком,
уникайте тісних шкарпеток і колготок, які перетискають тканини,
використовуйте пемзу або інших абразиви для зменшення мозолистого шару.
Які переваги лікування мозолів?
негайне видалення всього ушкодження,
полегшення болю,
низький ризик ускладнень,
швидкий час відновлення.
Процедура не повинна виконуватися в разі:
вагітності, годування грудьми,
хронічних шкірних захворюванні в зоні лікування,
прийом певних ліків.

Лікування мозолів

Лікування мозолів

Як відбувається лазерне видалення мозолів?

Лазерний промінь, що проникає точно в мозолі, не викликає ушкодження сусідніх тканин, і, отже, шрами набагато менші. На відміну від традиційних методів, CO2-лазерне лікування характеризується коротким періодом загоєння – щоденні обов’язки можна виконувати так само, як перед операцією, що відрізняється від хірургічних процедур, після яких нормальні руху утруднені. Лікування мозолів вимагає деякого терпіння, медичної консультації і вибору правильного методу. Щоб звести до мінімуму дискомфорт під час процедури, що зона що обробляється постійно охолоджується. Після процедури на стопу наноситься спеціальна пов’язка для захисту шкіри від бактерій.

Тривалість терапії та кількість процедур прямо пропорційні періоду, який пройшов з моменту появи мозолів. Видалення мозоля слід проводити якомога швидше після його виявлення, оскільки чим довше ми чекаємо відвідування подолога, тим складніше видалити наріст. На жаль, пацієнти часто недооцінюють це захворювання, тому рідко можна позбутися проблеми за одне відвідування.

Переваги

  • № 1

    Висококваліфіковані та досвідчені спеціалісти в галузі дермато-косметології.

  • № 2

    Сучасне дерматологічне і лазерне устаткування .

  • № 3

    Максимально довготривалий результат від проведених процедур.

Форма запису на консультацію

Лікування мозолів

Механічне видалення мозолів за допомогою фрезера

Для механічного видалення мозолів майстер використовує спеціальні інструменти – подологічні фрезерні станки певного діаметру. Це безболісний метод, при якому видаляється весь мозоль, не пошкоджуючи живу тканину шкіри і при цьому не залишаючи рани. Потім наноситься регенеруючий і дезінфікуючий препарат і спеціальна пов’язка. Цю пов’язку необхідно носити протягом 2 днів. Потім слід застосовувати зволожуючі, пом’якшуючі і регенеруючі препарати, рекомендовані фахівцем. Все це зводить до мінімуму ризик повторного появи мозолів.