Масаж стопи

Заполните форму прямо сейчас, чтобы получить бесплатную консультацию

#
#

Масаж ніг надзвичайно приємний і дозволяє розслабитися. Він також надає благотворний вплив на здоров’я людини, оскільки стимулює кровообіг і допомагає очистити організм від токсинів. Не всі знають про те, що окремі внутрішні органи і частини тіла пов’язані з певними місцями на підошвах ніг. Водночас це означає, що легкий масаж стопи може допомогти позбутися багатьох стійких недуг.

Показання до масажу стоп

Впливаючи на рефлексологічні зони ніг, масаж сприяє детоксикації організму від токсинів, покращує сон, усуває відчуття «важкості в ногах». Масаж стопи також впливає на травні процеси, ендокринну систему, лімфатичні вузли і центральну нервову систему.

Серед багатьох переваг найбільш важливими є:

 • усунення напруги м’язів ніг і ступень,
 • виводить токсини з організму,
 • поліпшення якості сну і загального самопочуття,
 • стимулює роботу багатьох внутрішніх органів.

Масаж ніг особливо рекомендується людям, що піддаються надмірному навантаженню на ноги (наприклад, стоячи на роботі, занять спортом, ожиріння), а також після тривалих зусиль або в стані втоми без видимої причини.

Протипоказання

Масаж не повинен виконуватися в разі запалення, шкірних захворювань, порізів або набряків. Якщо біль посилюється під час масажу, його слід негайно припинити. Особливо в разі болю в ікрі з набряками можуть бути тромби.

Масаж стопи

Масаж стопи

Рефлекторний масаж стоп

Правильно виконаний масаж ніг впливає на весь організм. На ногах є рефлекторні точки, які пов’язані з усіма органами нашого організму. Стимуляція цих точок активує процес самовідновлення організму. Масаж стопи ефективний при багатьох захворюваннях, таких як стрес, невроз, безсоння, нездужання, фізична і розумова втома, зниження імунітету, всі болі, гормональні порушення, розлади травної системи. Рефлексотерапія також допомагає поліпшити якість життя важко хворих людей.

Використовуваний метод точкового масажу, тобто натискання відповідних рецепторів на ногах, допомагає полегшити біль і лікувати захворювання, що вражають різні частини людського тіла. Між ступнями і внутрішніми органами існує безліч нервових зв’язків, які активуються під час масажу ніг. До сих пір точковий масаж знайшов застосування при лікуванні порушень кровообігу, недостатності органів або психічних розладів.

Переваги

 • № 1

  Висококваліфіковані та досвідчені спеціалісти в галузі дермато-косметології.

 • № 2

  Сучасне дерматологічне і лазерне устаткування .

 • № 3

  Максимально довготривалий результат від проведених процедур.

Форма запису на консультацію

Масаж стопи

Класичний масаж ніг

Це набір базових технік, які використовуються в різних комбінаціях, залежно від масажованої поверхні. Ці методи працюють головним чином на шкірі і нервових закінченнях, сполучної тканини, м’язах, кровоносній системі і кістково-суглобової системи.

Під час класичного масажу ніг спочатку виконується коротка гімнастика, за якою слідують пальці ніг, підошовна сторона стопи, а також задня частина гомілки. Використовуються наступні техніки: поверхневе і глибоке погладжування, розтирання, розминка і поплескування.

Це може бути типовий лікувальний масаж або в поєднанні зі спа-ритуалом.

Тайський масаж ніг

Є частиною традиційної тайської медицини. Він поєднує в собі глибокий масаж з точковим масажем і пасивною йогою, а також охоплює стопу, гомілку і коліно. Масаж проводиться з використанням бальзаму, виготовленому за традиційним рецептом. Після короткої гімнастики і стимуляції лімфообігу, точковий масаж виконується за допомогою дерев’яної палички.

Стимуляція рецепторів викликає рефлекторну реакцію, що призводить до відновлення балансу у всіх системах, особливо в видільній та лімфатичній системах, що має великий вплив на детоксикацію організму.