Омолодження за допомогою квазінейтральної плазми

Заповніть форму прямо зараз, щоб отримати безкоштовну консультацію

#
#

Що таке омолодження за допомогою квазінейтральної плазми

Естетична медицина має ряд практично неінвазивних методів боротьби з недосконалостями шкіри, які успішно використовуються лікарями у всьому світі, в тому числі в Україні. Одним з них є пристрій під назвою Jett Plasma Medical, який дозволяє проводити омолодження за допомогою квазінейтральної плазми. Ця технологія заснована на використанні електричного заряду – плазми. Невелике обладнання, що нагадує ручку, засноване на управлінні іскрою постійного струму. Завдяки новій технології, заснованої на іонному і електронному потоці, Jett Plasma неінвазивним способом дозволяє ефективно боротися зі зморшками, усуває розтяжки і всі види лицьових шрамів і дефектів. Це відмінне рішення для людей, які борються з природними процесами старіння шкіри, такими як опущені повіки або куточки губ. Омолодження за допомогою квазінейтральної плазми – це процедура природного омолодження, поліпшення тургору шкіри, корекція зморшок, робота з пігментом і дрібних капілярами.

Тепло, що виникає через іскру, створюваної струмом між головкою пристрою і оброблюваної областю при нагріванні і підтягуванні шкіри, природним чином зміцнює, лікує і відновлює тканини і усуває різні типи дефектів. Розряд плазми який видає Jett plasma lift medical є абсолютно безпечним для будь-яких типів шкіри.

Jett Plasma також може цілеспрямовано впливати на клітинні мембрани, що дозволяє домогтися ліфтингового ефекту. Завдяки постійному струму мембрана шкіри зміцнюється і підтягується. Ефект від такої процедури можна побачити неозброєним оком практично відразу, завдяки застосуванню цього процесу в більшості клітин в певній області тіла.

Омолодження за допомогою квазінейтральної плазми

Омолодження за допомогою квазінейтральної плазми

Показання та протипоказання для омолодження з квазінейтральною плазмою

Показання до процедури:

 • Розтяжки
 • Глибокі зморшки на обличчі, шиї і області декольте
 • Опущені повіки (корекція нижніх і верхніх повік)
 • Шрами (включаючи кесарів розтин і шрами після висипних елементів)
 • Підтяжка обличчя і шиї
 • Поліпшення контурів обличчя

Протипоказання:

 • Вагітність і годування груддю
 • Запалення на місці процедури
 • Електрокардіостимулятор
 • Епілепсія
 • Наявність металевих суглобових протезів в організмі
 • Варикоз

Переваги

 • № 1

  Висококваліфіковані та досвідчені спеціалісти в галузі дермато-косметології.

 • № 2

  Сучасне дерматологічне і лазерне устаткування .

 • № 3

  Максимально довготривалий результат від проведених процедур.

Форма запису на консультацію

ОМОЛОДЖЕННЯ ЗА ДОПОМОГОЮ КВАЗІНЕЙТРАЛЬНОЇ ПЛАЗМИ

Як проходить процедура

Омолодження за допомогою квазінейтральної плазми за допомогою апарату Jett Plasma, залежить від типу проблеми, з якою стикається пацієнт. Дуже велика частина процедур, особливо косметичних, не вимагає будь-якої підготовки від пацієнтів. Шкіра анестезується мазями, а в деяких випадках (в основному лікувальними процедурами) застосовується ін’єкційна анестезія. Процедура безболісна, але пацієнт може відчувати дискомфорт у вигляді поколювань.

Технічно обробка полягає в тому, щоб направляти головку пристрою безпосередньо на область оброблюваної шкіри на відстані 2 мм від її поверхні. Залежно від типу лікування і очікуваних ефектів, вибирається інтенсивність напруги, що генерується в пристрої.

Важливо відзначити, що сенсаційна підтяжка обличчя за допомогою Jett Plasma Medical в центре естетичної медицини  «Bilyk Ultra Laser» дозволяє досягти практично миттєвих результатів лікування – відразу після першої процедури. Деякі зміни шкіри вимагають ряд процедур. Крім того, пацієнт може повернутися до життєдіяльності після лікування. Єдина вимога – уникати сильного сонячного випромінювання як мінімум протягом місяця. Сучасні технології дозволяють швидко позбутися від неприємних проблем, які часто представляють собою зморшки, шрами, розтяжки, бородавки, гемангіоми або бородавки з вражаючою швидкістю!