RF-ліфтинг

Заповніть форму прямо зараз, щоб отримати безкоштовну консультацію

#
#

Що таке термоліфтинг?

Радіохвилі RF є одним з новітніх методів лікування, які користуються неймовірним визнанням і популярністю серед професіоналів та клієнтів. Це комплексне лікування, яке може бути виконане на будь-якій частині тіла, в будь-який час року і практично для кожного пацієнта.

Радіохвилі радіочастот доставляють тепло до обраної частини шкіри, нагрівають жир в жирових клітинах, що призводить до його розкладанню і можливості проникнення через клітинну мембрану назовні. Потім в обмінних процесах він виводиться з організму.

RF-ліфтинг це високоефективне, сучасне і малоінвазивне лікування, яке спрямоване на нагрів глибоких шарів шкіри. В результаті відбувається ремоделювання і вкорочення існуючих колагенових волокон, а також стимуляція фібробластів з утворенням нового колагену і еластину. Уніполярна і біполярна радіочастотна технологія не тільки забезпечує поверхневі ефекти, але і глибоко проникає в дерму (колагенові волокна) і в підшкірну клітковину, де виявляються жирові відкладення. Радіохвиля стимулює шкіру, досягаючи теплового ефекту за рахунок руху іонів клітин.

Енергія, що передається глибоко в шари шкіри, сильно нагріває тканини на рівні дерми і підшкірної клітковини. Нагріті волокна колагену швидко скорочуються, в той час як фібробласти стимулюються, щоб зробити новий колаген. Нагріваючи підшкірну клітковину, вивільняються жирові відкладення, а речовини розпадаються на воду і вуглекислий газ, який природним чином поступає в печінку і нирки. Радіохвилі також стимулюють лімфоток, венозний і артеріальний кровотік, що дуже важливо в разі шкіри, вкритої целюлітом.

Радіохвилі, які проникають глибоко в дерму і підшкірну клітковину, викликають:

 • На першому етапі – дуже ретельний дренаж і очищення від токсинів, набряклість зменшується. Скорочення і оновлення структури волокон колагену, що становлять «шкірний каркас», який в процесі старіння подовжується, в результаті впливу РЧ ці волокна повертають пружність і еластичність.
 • На другому етапі, що триває до 6 місяців, активується механізм загоєння ран, і фібробласти провокують вироблення колагену, що в кінцевому підсумку призводить до відновлення структури шкіри і її сильному омолодженню.

РФ очищає і зменшує жирові клітини. Він також весь час діє в дермі, де стимулює вироблення колагену, звідси і ефект підтягування та зміцнення вільної шкіри, наприклад, всередині стегон.

RF-ліфтинг

RF-ліфтинг

Кому призначений RF-ліфтинг

Після кількох процедур видно менші розміри стегна і окружності живота, а також зменшення дисбалансу целюліту.

Вплив радіочастот на організм:

 • зменшення або виражене зменшення целюліту,
 • зменшення жиру в організмі,
 • зміцнення тіла,
 • підняття сідниць,
 • струнка талія,
 • усунення зайвої шкіри на животі і внутрішній частині стегон.

Протипоказання до проведення процедури:

 • вагітність,
 • електрокардіостимулятор,
 • захворювання судинної системи,
 • рак,
 • металеві імплантати.

Переваги

 • № 1

  Висококваліфіковані та досвідчені спеціалісти в галузі дермато-косметології.

 • № 2

  Сучасне дерматологічне і лазерне устаткування .

 • № 3

  Максимально довготривалий результат від проведених процедур.

Форма запису на консультацію

RF-ЛІФТИНГ тіла

Термоліфтінг RF – як проходить процедура?

Під час процедури лікар накладає на шкіру радіовипромінювальну головку, яка оснащена функцією охолодження для зменшення відчуття тепла.

Під час процедури температура шкіри і глибина проникнення хвиль контролюються на постійній основі. Його тривалість також контролюється, оскільки вплив концентрованих радіохвиль може тривати до 20 хвилин в одному місці.

Слід підкреслити, що цей метод не призводить до пошкодження епідермісу, тому радіочастотний термо-ліфтинг може виконуватися незалежно від пори року і фототипу шкіри. Ефективність радіохвиль можна спостерігати відразу після процедури. Стимуляція фібробластів для виробництва колагену буде працювати протягом наступних 6 місяців. В кінцевому підсумку відбудеться ретельна реконструкція структури шкіри і її омолодження.