Вакуумний радіохвильовий ліфтинг

Заповніть форму прямо зараз, щоб отримати безкоштовну консультацію

#
#

Що таке вакуумний радіохвильовий ліфтинг?

Вакуумний радіохвильовий ліфтинг – це принцип, при якому колагенові волокна в дермі будуть стискуватися відразу при певній температурі. Радіохвилі, які надсилаються радіочастотним пристроєм, проникають в тканини, тим самим генеруючи тепло від руху. Впливає на підтяжку шкіри і сприяє регенерації колагену. Під час негайного скорочення колагену радіочастотне обладнання також стимулює регенерацію нових колагенових волокон дерми. Таким чином, сприяє підтримці шкіри, підвищенню еластичності шкіри, видалення зморшок, а також поліпшення стану та пружності шкіри.

Slimming 4 – це сучасна техніка, яка допомагає не тільки підтягнути шкіру, але і бореться з відкладеннями жиру, в тому числі локальними. За допомогою апаратного масажу можна поліпшити місцевий кровообіг в будь-якій зон. Більш того, апаратна техніка набагато ефективніша ручної, оскільки маніпуляція здатна впливати на глибокі жирові відкладення. Переміщаючись навколо проблемної зони, пристрій також проводить дренаж рідини, завдяки чому спалюються жири і виводяться токсини.

Вакуумна терапія допомагає направити радіочастотну енергію вглиб шкіри, знімає набряки і поліпшує кровообіг. Це також руйнує відкладення жиру і розтяжок під час очищення шкіри. В результаті на обробленій області значно зменшуються зморшки. Шкіра піднімається, підтягується і тонізується, усуваючи провисання шкіри і рубців. Радіочастотна терапія допомагає збільшити метаболізм великих жирових гранул, форсуючи екскрецію тригліцеридів і початок підтяжки шкіри. Дерму і підшкірний шар нагрівають одночасно, змушуючи волокна колагену скорочуватися. Скорочуючись волокна тягнуть і підтягують шкіру, створюючи негайний ефект. Метаболізм фібробластів збільшується, виробляючи нові волокна колагену і створюючи сильний довгостроковий ефект.

Вакуумний радіохвильовий ліфтинг

Вакуумний радіохвильовий ліфтинг

Кому призначена процедура і які є протипоказання

Працюючи в зонах обличчя, шиї і декольте, апарат Sliming 4 використовує одночасно 3 види енергії: радіохвильову терапію, LED-терапію (діодне світло) і вакуумну аспірацію. Вакуумні процеси стимулюють кровообіг і лімфовідтік. RF-терапія і LED-терапія стимулюють місцеве вироблення колагену.

Апарат Slimming 4 дозволяє проводити такі процедури:

 • Стимулювання вироблення еластину і колагену;
 • Підтяжка обличчя;
 • Корекція дрібних і глибоких мімічних зморшок;
 • Корекція контуру обличчя.

Під час опрацювання ділянок тіла наконечник Slimming 4 створює безповітряний простір на обробленій області тіла і підсилює кровообіг. Завдяки поліпшенню кровообігу, шкіра розгладжується, підтягується і стає здоровою. Після курсу вакуумно радіохвильового ліфтингу розтяжки стають менш помітними.

Показання до процедури:

 • целюліт;
 • зниження пружності шкіри;
 • розтяжки;
 • зайва вага.

Процедура протипоказана:

 • під час вагітності та годування груддю;
 • при серцево-судинних захворюваннях і варикозному розширенні вен;
 • при простудних захворюваннях;
 • онкологія і захворювання крові.

Переваги

 • № 1

  Висококваліфіковані та досвідчені спеціалісти в галузі дермато-косметології.

 • № 2

  Сучасне дерматологічне і лазерне устаткування .

 • № 3

  Максимально довготривалий результат від проведених процедур.

Форма запису на консультацію

ВАКУУМНИЙ РАДІОХВИЛЬОВИЙ ЛІФТИНГ

Як проходить процедура вакуумного радіохвильового ліфтингу

Вакуумний радіохвильовий ліфтинг проводять на апараті Slimming 4 в косметологічному кабінеті «Bilyk Ultra Laser». Два електрода на наконечнику Vacuum + Radiofrequency обережно направляють енергію в глибокі шари дерми і підшкірні шари шкіри, випускаючи невеликий струм на один електрод в тканини, а потім на другий електрод, не пошкоджуючи епідерміс. У той час як це нагріває шкіру, викликаючи вироблення колагену і покращуючи пружність шкіри, вакуум робить своє диво. Вакуум всмоктує шкіру безпосередньо видаляючи забруднення і фактично стираючи тонкі лінії і зморшки. Процедура лікування займає 30-40 хв. Більшість пацієнтів відзначає виражені зміни вже після 4-5 процедур. Курс становить 10-12 процедур, 1-2 рази в тиждень.