Біоревіталізація

Заповніть форму прямо зараз, щоб отримати безкоштовну консультацію

#
#

З часом шкіра на обличчі піддається процесам старіння. Тому вона виглядає не так свіжо і з’являються перші зморшки. Існує багато способів зупинити процес старіння і омолодити шкіру – біоревіталізація шкіри обличчя один з них.

Що таке біоревіталізація шкіри?

Біоревіталізація – це унікальний спосіб стимулювання процесів природної регенерації шкіри. Це революційне рішення для естетичної медицини і косметології, що забезпечує високу безпеку використання. Ефекти систематичного використання лікування можна порівняти з ефектами ліфтингу, але без необхідності виконувати інвазивні процедури. Після процедур ви можете відразу повернутися до своїх щоденних обов’язків. Лікування зазвичай не вимагає застосування місцевої анестезії, і протягом всього періоду часу пацієнт відчуває лише легке поколювання.

Біоревіталізація

Біоревіталізація

Показання і ефекти біоревіталізації шкіри

Біоревіталізація дозволяє значно зменшити симптоми старіння шкіри. Її дія поширюється на глибокі шари шкіри. Лікування слід проводити профілактично, щоб зменшити симптоми старіння шкіри, що призводять до появи зморшок, провисання і втрати пружності шкіри. Гіалуронова кислота є найбільш часто використовуваним препаратом в биоревитализации. З плином часу природний рівень гіалуронової кислоти знижується, особливо в області обличчя, шиї, рук і зони декольте. Органічні кремнеземні або полівітамінні комплекси також можуть бути присутніми в комбінованих препаратах. Додаткові інгредієнти стимулюють метаболізм клітин шкіри, збільшують вироблення колагену і еластину.

Коли проводять біоревіталізацію шкіри:

 • зморшки на шкірі обличчя,
 • зморшки навколо очей, губ, шиї і зони декольте,
 • в’яла шкіра, втрачає пружність і еластичність,
 • зневоднена, суха шкіра,
 • шкіра без сяйва, сіра, виглядає втомленою,
 • кондиціювання шкіри після пологів і / або годування,
 • профілактично – уповільнити старіння шкіри і надати їй більш красивий вигляд,
 • при розтяжках і целюліті.

Ефекти біоревіталізації шкіри

Біоревіталізація шкіри з процедурою голкової мезотерапії працює краще, ніж найдорожчий і технологічно просунутий крем, тому що доставка активних речовин відбувається прямо на бажану глибину (навіть 4-6 мм) в дерму. Систематично використовувані мезотерапевтичні процедури викликають регенерацію шкіри і її омолодження. Вони стимулюють синтез колагену і еластину, викликають значне збільшення гідратації шкіри, покращують мікроциркуляцію в підшкірній клітковині і підсилюють метаболізм жирових клітин (ліполіз). Можна сказати, що постачання шкіри коктейлем, що містить активні речовини, змушує її знову почати жити і функціонувати належним чином, що покращує її зовнішній вигляд.

Переваги

 • № 1

  Висококваліфіковані та досвідчені спеціалісти в галузі дермато-косметології.

 • № 2

  Сучасне дерматологічне і лазерне устаткування .

 • № 3

  Максимально довготривалий результат від проведених процедур.

Форма запису на консультацію

БІОРЕВІТАЛІЗАЦІЯ

Біоревіталізація шкіри – принцип дії

Біоревіталізація шкіри за допомогою голчастої мезотерапії включає пряме додавання шляхом введення лікарських речовин або препаратів, призначених для уповільнення процесу старіння шкіри. У лікуванні використовуються розчини, звані коктейлями, які представляють собою суміш відновлюють і регенерують речовин, обраних в залежності від потреб пацієнта. Вони можуть бути в формі готових ліків, виготовлених для усунення конкретної проблеми, або можуть бути приготовлені лікарем на місці з індивідуально підібраних ліків.

У Лазерно дермато-косметології «Bilyk Ultra Laser» процедури підбираються залежно від індивідуальних потреб, з урахуванням: площі тіла, типу шкіри та очікувань пацієнта. Практично кожна ділянка шкіри може бути піддана мезотерапії голкою, але найчастіше це: обличчя, повіки, шия, декольте, контур обличчя, руки, стегна, сідниці, шкіра голови. Біоревіталізація шкіри ефективна, коли вона проводиться в серії з декількох процедур. Залежно від препарату, це серія з 3-6 процедур, які слід повторювати кожні 6 місяців.