Лазерна косметологія

Заповніть форму прямо зараз і ми передзвонимо вам протягом 15 хвилин

#
#
Оберіть одну з послуг Лазерної Косметології
Тут розміщені всі послуги, які відносяться до категорії "Лазерна косметологія"
#
Лазерне фракційне шліфування старих шрамів
Проводимо лазерне фракційне шліфування старих шрамів, колоїдних рубців, видимих розтяжок, постакне апаратом EndyMed із допомогою насадки FSR.
#
Блефоропластика
Процедура проводиться на апараті Jett plasma lift medical. Використання 4го стану матерії - електричної плазми, дає небувалі раніше можливості.
#
Лазерна біоревіталізація
Лазерна біоревіталізація поповнює нестачу гіалуронової кислоти в дермі, покращує її зволоженість і харчування колагенових волокон.
#
Лазерне видалення небажаного волосся
Технологія ELOS - одна з найбільш ефективних методик видалення небажаного волосся на тілі. Вона об'єднує в собі головні переваги лазерної епіляція і фотоепіляції, що робить ELOS найбільш ефективним на даний момент методом видалення волосся.
#
Лазерне видалення пігментації
На сьогоднішній день настала можливість позбутись від вікових пігментних плям, мелазми, хлоазми та веснянок завдяки новітній технології Q-Switch та Elos-терапії.
#
Лазерне видалення татуювань та перманентного татуажу
Q-Switch технологія на сьогоднішній день, визнана високотехнологічною, найбільш ефективною і безболісною у сфері видалення татуювань та перманентного татуажу.
#
Лазерне видалення та лікування судин
Видалення судин на шкірі обличчя та тіла проводиться за допомогою діодного лазера Star Vein та Elos технологій. Star Vein не пошкоджує тканини і поверхню шкіри.
#
Лазерний карбоновий пілінг
Лазерний карбоновий пілінг поєднує в собі дію лазерного променя і ефект фотоомолодження.

Переваги

 • № 1

  Висококваліфіковані та досвідчені спеціалісти в галузі дермато-косметології.

 • № 2

  Сучасне дерматологічне і лазерне устаткування .

 • № 3

  Максимально довготривалий результат від проведених процедур.

Форма запису на консультацію

ЛАЗЕРНА КОСМЕТОЛОГІЯ

Лазерні процедури є одним з найпопулярніших методів, використовуваних для усунення різних дефектів і пожвавлення шкіри. Широкий спектр лазерів використовується в лазерній косметології для антивікових процедур, для видалення надмірного волосся, татуювань і розтяжок, а також в дерматохірургії для усунення невусів і фібром. Робота лазерного випромінювання залежить від потужності і довжини хвилі лазерного випромінювання, а також від часу впливу і типу використовуваного лазера. Різні типи лазерів призначені для конкретних завдань. Лазерна косметологія в медичному центрі New laser пропонує широкий спектр процедур з використанням спеціального обладнання:

 • Блефоропластика
 • Лазерна біоревіталізація
 • Лазерне видалення небажаного волосся
 • Лазерне видалення пігментації
 • Лазерне видалення татуювань і перманентного татуажу
 • Лазерне видалення і лікування судин
 • Лазерний карбоновий пілінг

Хоча первинною метою лазерної терапії були строго медичні процедури, сьогодні вона також використовується в терапії в області естетичної косметології. Основними причинами популярності лазерних процедур є, безсумнівно, висока ефективність, відносно низька інвазивність методу, велика кількість косметичних показань, а також зростаюча доступність лазерних технологій.