Лазерне фракційне шліфування старих шрамів

Заповніть форму прямо зараз, щоб отримати безкоштовну консультацію

#
#

В апараті використовується інноваційна технологія 3DEEP, розроблена компанією EndyMed (Ізраїль).

Має міжнародну сертифікацію. Завдяки технології 3DEEP відбувся справжній прорив в естетичній неінвазивній апаратній косметології.

Лазерне фракційне шліфування старих шрамів

Лазерне фракційне шліфування старих шрамів

Фракційне шліфування із технологією 3DEEP — це фактично поєднання двох терапевтичних дій в одній процедурі: фракційна шліфовка (мікроабляція) і глибокий термоліфтинг шкіри.

На сьогодні фракційне шліфування на апараті EndyMed відбувається практично безболісно із мінімальним реабілітаційним періодом (декілька днів).

Переваги

  • № 1

    Висококваліфіковані та досвідчені спеціалісти в галузі дермато-косметології.

  • № 2

    Сучасне дерматологічне і лазерне устаткування .

  • № 3

    Максимально довготривалий результат від проведених процедур.

Форма запису на консультацію

Лазерне фракційне шліфування старих шрамів

У Лазерній дермато-косметології «Bilyk Ultra Laser» Ви знайдете широкий спектр процедур в медицині і косметології, з яких ми виберемо ті, які допоможуть Вам досягти Ваших цілей найбільш оптимальним і відповідним для Вас способом. У нашому центрі пацієнти можуть виконувати найпопулярніші і найбільш часто використовувані естетичні, косметологічні та лазеро-терапевтичні процедури для підтяжки обличчя, зменшення зморшок і омолодження.

Центр лазерної медицини «Bilyk Ultra Laser» допоможе не тільки відстрочити наслідки старіння, виправити дефекти і недоліки тіла, але і розслабитися під час будь-якої косметичної процедури.