Косметологія

Заповніть форму прямо зараз і ми зателефонуємо вам протягом 15 хвилин

#
#
Оберіть одну з послуг Косметології
Тут розміщені всі послуги, які відносяться до категорії "косметологія"
#
Ін’єкція ботулотоксину
Ботулінотерапія – це ін'єкційний метод омолодження шкіри, при якому використовуються сучасні препарати
#
Біорепарація
Завдання біорепараціі - стимулювання процесу природного омолодження шкіри і рішення кількох проблем за допомогою одного препарату
#
Процедура B-Tox Peel
B-Tox Peel – інноваційна anti-age процедура з використанням наномікроморських голок.
#
Лазерне фракційне шліфування старих шрамів
Проводимо лазерне фракційне шліфування старих шрамів, колоїдних рубців, видимих розтяжок, постакне апаратом EndyMed із допомогою насадки FSR.
#
Фракційний мікроголковий RF ліфтинг на апараті EndyMed
Ексклюзивна технологія 3DEEP від EndyMed — найпотужніша RF технологія, що доступна сьогодні.
#
Фракційне шліфування шкіри обличчя та тіла на апараті EndyMed
Апарат EndyMed з технологією 3DEEP — це унікальна система фракційного омолодження та шліфування шкіри обличчя та тіла.
#
Хімічні пілінги
Одним з найпопулярніших безопераційних методів відновлення шкіри обличчя - є хімічний пілінг. Ця професійна процедура дбайливого видалення верхнього шару епідермісу застосовується для корекції дефектів і поліпшення загального стану шкірного покриву.
#
Чистка лиця
Механічна чистка обличчя - це процедура глибокого очищення шкіри обличчя, за допомогою мануальних та інструментальних методів. Ця процедура сприяє посиленню кровообігу і обмінних процесів і нормалізує роботу сальних залоз.
#
PRX-терапія
Боїтеся голок ін'єкцій? Тоді PRX-T33 стане чудовою альтернативою інвазивних методів.
#
Карбоксі терапія
Carboxy терапія - це професійна терапія по догляду за обличчям, розроблена японськими і корейськими фахівцями
#
Плазмоліфтинг
Плазмоліфтінг - новий метод в регенеративній медицині. Він складається з місцевого введення власної багатої тромбоцитами плазми у вигляді ін'єкцій.
#
Біоревіталізація
Біоревіталізація - методика введення спеціальних препаратів на основі гіалуронової кислоти в шкіру.
#
Фракційна мезотерапія
Фракційна мезотерапія - це нова апаратна технологія, яка працює за принципом мікроперфорації: багаторазове вібраційне проколювання шкіри спеціальної стерильної насадкою з 12 голок на задану глибину (від 0,26 мм до 2,0 мм) з подальшим нанесенням біоліпосомних препаратів.
#
Пресотерапія
Пресотерапія - це проста безпечна апаратна методика, що володіє вираженим лімфодренажним ефектом. Принцип її дії заснований на послідовному стисненні і розслабленні м'язів, що насичує організм киснем, зміцнює судини, активізує кровообіг і лімфотік, позбавляючи пацієнта від надлишків жиру, рідини, а
#
RF-ліфтинг
RF-Ліфтінг тіла - це процедура комплексного поліпшення стану шкіри без операції і без болю. Шкіру псують не тільки вікові зміни, але і наслідки різкої втрати ваги, а також сильні розтягнення на животі під час вагітності.
#
Кавітація
Струнке тіло - це не лише модний тренд сьогоднішнього дня. Це показник відношення людини до стану свого здоров'я. Красиве тіло викликає симпатії і повагу, тому є метою кожного пацієнта нашого медичного закладу.
#
Моделювання та корекція фігури на апараті Sliming 4
Sliming 4 - унікальний апарат, який реалізує новий підхід до моделювання і корекції фігури і лікування целюліту. В апараті SLIMMING IV використовується 5 видів енергії: біполярну радіохвильову, інфрачервону, вакуумну (ендермомассаж), активні ролики, «холодний» лазер (LED світло).
#
Безін’єкційна мезотерапія
Завдяки низькомолекулярним частинкам сироватка проникає в глибокі шари шкіри, без будь-яких ін'єкцій. За допомогою нашого апарату, ми можемо легко нанести і впровадити препарат на шкіру повітряною кистю.
#
Вакуумний радіохвильовий ліфтинг
Працюючи по зоні обличчя, шиї, декольте, апарат Sliming 4 використовує одночасно 3 види енергії: радіохвильову терапію, LED-терапію (діодне світло) і вакумну аспірацію.
#
Радіохвильовий ліфтинг обличчя
RF-ліфтинг - омолоджуюча косметологічна процедура, безпечна і безболісна альтернатива пластичної операції. Ефект досягається за рахунок впливу радіочастотних хвиль на глибокі шари шкіри.
#
Блефоропластика
Процедура проводиться на апараті Jett plasma lift medical. Використання 4го стану матерії - електричної плазми, дає небувалі раніше можливості.
#
Лазерна біоревіталізація
Лазерна біоревіталізація поповнює нестачу гіалуронової кислоти в дермі, покращує її зволоженість і харчування колагенових волокон.
#
Лазерне видалення небажаного волосся
Технологія ELOS - одна з найбільш ефективних методик видалення небажаного волосся на тілі. Вона об'єднує в собі головні переваги лазерної епіляція і фотоепіляції, що робить ELOS найбільш ефективним на даний момент методом видалення волосся.
#
Лазерне видалення пігментації
На сьогоднішній день настала можливість позбутись від вікових пігментних плям, мелазми, хлоазми та веснянок завдяки новітній технології Q-Switch та Elos-терапії.
#
Лазерне видалення татуювань та перманентного татуажу
Q-Switch технологія на сьогоднішній день, визнана високотехнологічною, найбільш ефективною і безболісною у сфері видалення татуювань та перманентного татуажу.
#
Лазерне видалення та лікування судин
Видалення судин на шкірі обличчя та тіла проводиться за допомогою діодного лазера Star Vein та Elos технологій. Star Vein не пошкоджує тканини і поверхню шкіри.
#
Лазерний карбоновий пілінг
Лазерний карбоновий пілінг поєднує в собі дію лазерного променя і ефект фотоомолодження.
#
Омолодження за допомогою квазінейтральної плазми
Омолодження за допомогою квазінейтральної плазми - це процедура природнього омолодження, покращення тургору шкіри, корекція зморшок, робота із пігментом та мілкіми капілярами.

Переваги

 • № 1

  Висококваліфіковані та досвідчені спеціалісти в галузі дермато-косметології.

 • № 2

  Сучасне дерматологічне і лазерне устаткування .

 • № 3

  Максимально довготривалий результат від проведених процедур.

Форма запису на консультацію

КОСМЕТОЛОГІЯ

Косметологія - це галузь, яка динамічно розвивається та має величезний ринковий потенціал. З року в рік зростає попит на сучасні процедури, які виправляють або відновлюють красу, усуваючи небажані зміни шкіри і інші недоліки.

У Лазерній дермато-косметології «New laser» косметологія включає в себе оздоровчі, регенеруючі і ліфтінгові процедури. Обладнання, що використовується в медичному центрі, поставляється від відомих виробників, тому кваліфікований персонал може виконувати свої завдання на найвищому рівні, гарантуючи задоволеність процедурами.

Перевагою медичного центра Нью Лазер є індивідуальний підхід до кожного пацієнта і задоволення його потреб, а також коригування форми і способу виконання процедури таким чином, щоб вона була максимально комфортною для пацієнта.

Комплексний догляд

Сучасна косметологія пропонує широкий спектр процедур для різних областей тіла. Всі види процедур - в області естетичної медицини, косметології та лазеротерапії - адаптовані до потреб обличчя, волосся і окремих ділянок тіла. Медичний центр Нью Лазер пропонує широкий спектр процедур, орієнтованих на конкретну проблему, а також догляд і профілактичні процедури. Наша пропозиція включає в себе:

 • Процедури для обличчя
 • Процедури для тіла
 • Лікування волосся

Всі процедури, які ми пропонуємо, проводяться досвідченими фахівцями - терапевтами на основі сучасних технологій. Ми використовуємо тільки безпечні і сертифіковані пристрої і препарати відомих фірм.