Трихологія

Заповніть форму прямо зараз, щоб отримати безкоштовну консультацію

#
#

Що таке трихологія

Трихологія – це галузь медицини, косметології та перукарського мистецтва, яка займається всіма захворюваннями шкіри голови і волосся. До найбільш поширених порушень відносяться: гіперчутливість, свербіж та алопеція різного походження, бактеріальні, грибкові та паразитарні інфекції, сухість, гіпергідроз, себорея, псоріаз, структурні порушення стебел волосся, а також механічні та хімічні ушкодження. Ці розлади виникають незалежно від віку і мають складний характер і причинність.

Трихологія

Трихологія

Трихологія – показання і лікування випадіння волосся

Люди, які борються з нез’ясованої втратою волосся, повинні якомога швидше звернутися за порадою до трихолога. Лікар трихолог надасть професійну допомогу, поки не стане занадто пізно. Особливо для жінок, у яких значне випадання волосся завжди є ознакою конкретної проблеми. Облисіння за чоловічим типом частіше буває генетичним, у чому винні чоловічі статеві гормони.

Показання:

 • Різні види облисіння.
 • Надмірне випадання волосся.
 • Місцеве витончення волосся.
 • Хвороби шкіри голови.
 • Лікування наслідків від хіміотерапії.
 • Чоловіча алопеція, бляшки, рубці
 • Алопеція у жінок і дітей.

Трихологічні методи лікування допомагають вилікувати атопічний дерматит, себорейний дерматит, псоріаз, лупу, випадання волосся і, нарешті, облисіння. Саме ці захворювання все частіше стають причиною соціального дискомфорту, що призводить до високої ізоляції особистості.

Переваги

 • № 1

  Висококваліфіковані та досвідчені спеціалісти в галузі дермато-косметології.

 • № 2

  Сучасне дерматологічне і лазерне устаткування .

 • № 3

  Максимально довготривалий результат від проведених процедур.

Форма запису на консультацію

ТРИХОЛОГІЯ

Діагностика і лікування

Робота дерматолога трихолога в Лазерній дермато-косметології «Bilyk Ultra Laser» складається з декількох основних етапів, два з яких необхідні для поліпшення стану шкіри голови і волосся – це діагностика і трихотерапія.

Трихологічна діагностика є основою для проведення трихотерапевтичних заходів, визначає їх тип, частоту і комбінацію. Діагностика є багатовимірною і включає в себе пряму діагностику шкіри голови і волосся, діагностику стану тіла і паралельне спостереження за станом пацієнта (показник перших симптомів потенційних емоційних порушень). Слід пам’ятати, що кожен з цих етапів є складним, тому що сама зустріч з пацієнтом і розмова з ним містить ряд питань, що стосуються, зокрема, стану здоров’я, способу життя, прийнятих ліки, емоційного стану, а також процедур для волосся. Пряма діагностика шкіри голови і волосся, а також діагностика стану організму також містять широкий спектр тестів, і їх вибір залежить від типу виникає розлади.

Діагностичні дослідження волосистої частини голови і волосся включають фізичне обстеження (візуальне, при пальпації, по запаху), трихоскопію або відеодерматоскопію, трихограму, фототрихограмму або трихоскан, тест на натяг, лампу Вуда, зіскрібки або тампон, біопсію шкіри голови, конфокальную мікроскопію і капіляроскопію.

При вивченні стану організму використовуються скринінг крові в основному спектрі і детальна медична багатопрофільна діагностика. Додатковим тестом може бути елементний аналіз волосся, тест краплі живої крові, біорезонанс або STRD, який фактично являє собою будь-який діагностичний тест, який може надати додаткову інформацію.

Знання цих тестів, їх здатність виконувати їх, а також їх належний аналіз і використання для постановки діагнозу мають важливе значення. Тому кожен з цих тестів вимагає наявності знань, певних навичок і досвіду, а також співпраці з іншими фахівцями.

Типові трихологічні процедури приємні і розслаблюючі. Вони складаються з очищення шкіри голови, стимулювання кровообігу, живлення та зволоження. Трихолог дерматолог застосовує процедури для шкіри голови і всієї довжини волосся. Також є процедури, що складаються з введення вітамінів і дуже поживного коктейлю в шкіру голови.