Естетична косметологія

Заповніть форму прямо зараз і ми зателефонуємо вам протягом 15 хвилин

#
#
Оберіть одну з послуг Естетичної Косметології
Тут розміщені всі послуги, які відносяться до категорії "Естетична косметологія"
#
Ін’єкція ботулотоксину
Ботулінотерапія – це ін'єкційний метод омолодження шкіри, при якому використовуються сучасні препарати
#
Біорепарація
Завдання біорепараціі - стимулювання процесу природного омолодження шкіри і рішення кількох проблем за допомогою одного препарату
#
Плазмоліфтинг
Плазмоліфтінг - новий метод в регенеративній медицині. Він складається з місцевого введення власної багатої тромбоцитами плазми у вигляді ін'єкцій.
#
Біоревіталізація
Біоревіталізація - методика введення спеціальних препаратів на основі гіалуронової кислоти в шкіру.
#
Фракційна мезотерапія
Фракційна мезотерапія - це нова апаратна технологія, яка працює за принципом мікроперфорації: багаторазове вібраційне проколювання шкіри спеціальної стерильної насадкою з 12 голок на задану глибину (від 0,26 мм до 2,0 мм) з подальшим нанесенням біоліпосомних препаратів.

Переваги

 • № 1

  Висококваліфіковані та досвідчені спеціалісти в галузі дермато-косметології.

 • № 2

  Сучасне дерматологічне і лазерне устаткування .

 • № 3

  Максимально довготривалий результат від проведених процедур.

Форма запису на консультацію

ЕСТЕТИЧНА КОСМЕТОЛОГІЯ

Естетична косметологія в даний час дуже популярна, особливо серед жінок, оскільки вона дозволяє швидко і неінвазивної досягти своєї мрії. Цей розділ поєднує в собі переваги косметології з естетичної медициною, дозволяючи виправляти різні недоліки і протидіяти видимим ефектам старіння. Користуючись послугами косметологів кабінету Нью Лазер і рекомендованими ними процедурами, набагато легше впоратися з проблемами шкіри, зменшити зморшки, поліпшити риси обличчя або форму губ, а також позбутися від зайвого жиру і зайвих кілограмів без необхідності строгих дієт або інтенсивних фізичних вправ.

Навіщо використовувати естетичні косметологічні процедури?

В даний час естетичні косметологічні процедури ретельно продумані, набагато більш безпечні і широко доступні, що означає, що як літні, так і молоді жінки і чоловіки все більш охоче вибирають їх. Ви можете вибирати з широкого спектру варіантів:

 • Плазмоліфтінг
 • Біорепарація
 • Біоревіталізація
 • Фракційна мезотерапія

Косметичні процедури безпечні, вони адаптовані до індивідуального стану шкіри. Відповідне обладнання для кабінетів, косметика найвищої якості, а також знання і великий досвід фахівців гарантують чудові ефекти, які зберігаються протягом тривалого часу.