Послуги

Заповніть форму прямо зараз і ми передзвонимо вам протягом 15 хвилин

#
#
Виберіть послугу медичного центру
Тут розміщені всі послуги, які відносяться до категорії "Медичне косметологія"
#
Ін’єкція ботулотоксину
Ботулінотерапія – це ін'єкційний метод омолодження шкіри, при якому використовуються сучасні препарати
#
Біорепарація
Завдання біорепараціі - стимулювання процесу природного омолодження шкіри і рішення кількох проблем за допомогою одного препарату
#
Дерматоскопія
Дослідження шкірних утворень без операційного втручання, що дає можливість уточнити діагностику ранніх стадій меланоми, коли злоякісне новоутворення ще не метастазує.
#
Трихологія
Трихологія - це галузь медицини, косметології та перукарського мистецтва, яка займається всіма захворюваннями шкіри голови і волосся.
#
Акції на ELOS епіляцію
#
Акції до дня народження
#
Акції по обличчю
#
Корекція фігури на апараті Slimming lV, Body Slimming VI, Пресотерапія
#
Процедура B-Tox Peel
B-Tox Peel – інноваційна anti-age процедура з використанням наномікроморських голок.
#
Дерматовенерологія
Лікуємо захворювання шкіри, що спричинені венеричними інфекціями, які передаються статевим шляхом.
#
Лабораторні дослідження
Проводимо детальні лабораторні дослідження в сучасній медичній лабораторії CSD.
#
Кріодеструкція (видалення рідким азотом)
Сучасний підхід до видалення небажаних новоутворень на шкірі за допомогою апарату Freezpen, що працює на рідкому азоті.
#
Лазерне видалення неестестичних недоліків
Сучасний підхід до видалення доброякісних новоутворень на шкірі.
#
Лазерне фракційне шліфування старих шрамів
Проводимо лазерне фракційне шліфування старих шрамів, колоїдних рубців, видимих розтяжок, постакне апаратом EndyMed із допомогою насадки FSR.
#
Фракційний мікроголковий RF ліфтинг на апараті EndyMed
Ексклюзивна технологія 3DEEP від EndyMed — найпотужніша RF технологія, що доступна сьогодні.
#
Фракційне шліфування шкіри обличчя та тіла на апараті EndyMed
Апарат EndyMed з технологією 3DEEP — це унікальна система фракційного омолодження та шліфування шкіри обличчя та тіла.
#
Масаж стопи

Масаж ніг надзвичайно приємний і дозволяє розслабитися. Він також надає благотворний вплив на здоров'я людини, оскільки стимулює кровообіг і допомагає очистити організм від токсинів. Не всі знають про те, що окремі внутрішні органи і частини тіла пов'язані з певними місцями на підошвах ніг. Водно

#
Медичний апаратний манікюр
Доглянуті руки - візитна картка кожної елегантної жінки. На жаль, ми рідко приділяємо їм стільки уваги, скільки вони заслуговують, і все ж правильний і систематичний догляд за руками є секретом їх краси і гарного стану.
#
Медичний апаратний педикюр
Педикюр - це косметична процедура, основною метою якої є поліпшення зовнішнього вигляду і стану ніг.
#
Лікування врослого нігтя за допомогою коригувальних систем
Врослі нігті - це постійна проблема, з якою стикаються багато людей. Нігті вростають, коли їх бічний край згинається і починає тиснути на м'які тканини.
#
Лікування мозолів
Мозолі утворюються як захисна реакція шкіри на місцевий тиск, в результаті чого рогові клітини глибоко вдавлюються в шкіру, викликаючи сильний біль.
#
Лікування підошовних бородавок
Бородавки на ногах (verrucae plantares) - це поширені інфекційні епідермальні папули, що викликаються різними типами вірусу папіломи людини (ВПЛ).
#
Лазерне лікування грибків нігтів і шкіри стопи (оніхомікоз і мікоз)

Оніхомікоз і мікоз є дуже поширеним захворюванням. Грибкова інфекція може охоплювати як нігті на ногах, так стопи і пальці ніг. На жаль, ця проблема зачіпає все більше і більше людей.

#
Хімічні пілінги
Одним з найпопулярніших безопераційних методів відновлення шкіри обличчя - є хімічний пілінг. Ця професійна процедура дбайливого видалення верхнього шару епідермісу застосовується для корекції дефектів і поліпшення загального стану шкірного покриву.
#
Чистка лиця
Механічна чистка обличчя - це процедура глибокого очищення шкіри обличчя, за допомогою мануальних та інструментальних методів. Ця процедура сприяє посиленню кровообігу і обмінних процесів і нормалізує роботу сальних залоз.
#
PRX-терапія
Боїтеся голок ін'єкцій? Тоді PRX-T33 стане чудовою альтернативою інвазивних методів.
#
Карбоксі терапія
Carboxy терапія - це професійна терапія по догляду за обличчям, розроблена японськими і корейськими фахівцями
#
Плазмоліфтинг
Плазмоліфтінг - новий метод в регенеративній медицині. Він складається з місцевого введення власної багатої тромбоцитами плазми у вигляді ін'єкцій.
#
Біоревіталізація
Біоревіталізація - методика введення спеціальних препаратів на основі гіалуронової кислоти в шкіру.
#
Фракційна мезотерапія
Фракційна мезотерапія - це нова апаратна технологія, яка працює за принципом мікроперфорації: багаторазове вібраційне проколювання шкіри спеціальної стерильної насадкою з 12 голок на задану глибину (від 0,26 мм до 2,0 мм) з подальшим нанесенням біоліпосомних препаратів.
#
Пресотерапія
Пресотерапія - це проста безпечна апаратна методика, що володіє вираженим лімфодренажним ефектом. Принцип її дії заснований на послідовному стисненні і розслабленні м'язів, що насичує організм киснем, зміцнює судини, активізує кровообіг і лімфотік, позбавляючи пацієнта від надлишків жиру, рідини, а
#
RF-ліфтинг
RF-Ліфтінг тіла - це процедура комплексного поліпшення стану шкіри без операції і без болю. Шкіру псують не тільки вікові зміни, але і наслідки різкої втрати ваги, а також сильні розтягнення на животі під час вагітності.
#
Кавітація
Струнке тіло - це не лише модний тренд сьогоднішнього дня. Це показник відношення людини до стану свого здоров'я. Красиве тіло викликає симпатії і повагу, тому є метою кожного пацієнта нашого медичного закладу.
#
Моделювання та корекція фігури на апараті Sliming 4
Sliming 4 - унікальний апарат, який реалізує новий підхід до моделювання і корекції фігури і лікування целюліту. В апараті SLIMMING IV використовується 5 видів енергії: біполярну радіохвильову, інфрачервону, вакуумну (ендермомассаж), активні ролики, «холодний» лазер (LED світло).
#
Безін’єкційна мезотерапія
Завдяки низькомолекулярним частинкам сироватка проникає в глибокі шари шкіри, без будь-яких ін'єкцій. За допомогою нашого апарату, ми можемо легко нанести і впровадити препарат на шкіру повітряною кистю.
#
Вакуумний радіохвильовий ліфтинг
Працюючи по зоні обличчя, шиї, декольте, апарат Sliming 4 використовує одночасно 3 види енергії: радіохвильову терапію, LED-терапію (діодне світло) і вакумну аспірацію.
#
Радіохвильовий ліфтинг обличчя
RF-ліфтинг - омолоджуюча косметологічна процедура, безпечна і безболісна альтернатива пластичної операції. Ефект досягається за рахунок впливу радіочастотних хвиль на глибокі шари шкіри.
#
Лікування дерматомікозів (грибкових інфекцій)

Грибкові шкірні інфекції є одними з найпоширеніших захворювань, з якими пацієнти звертаються до лікаря загальної практики і дерматолога. Не кожен контакт з грибковими спорами викликає розвиток хвороби, тому що повністю здорове людське тіло, завдяки численним захисним механізмам шкіри, часто може

#
Діагностика та лікування захворювань шкіри
Шкіра є найбільшим органом в організмі людини. Її спостереження і точна діагностика дозволяють надати багато цінної інформації про стан пацієнтів і внутрішніх захворюваннях, які проявляються у вигляді уражень шкіри.
#
Лазерна подологія
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore
#
Блефоропластика
Процедура проводиться на апараті Jett plasma lift medical. Використання 4го стану матерії - електричної плазми, дає небувалі раніше можливості.
#
Лазерна біоревіталізація
Лазерна біоревіталізація поповнює нестачу гіалуронової кислоти в дермі, покращує її зволоженість і харчування колагенових волокон.
#
Лазерне видалення небажаного волосся
Технологія ELOS - одна з найбільш ефективних методик видалення небажаного волосся на тілі. Вона об'єднує в собі головні переваги лазерної епіляція і фотоепіляції, що робить ELOS найбільш ефективним на даний момент методом видалення волосся.
#
Лазерне видалення пігментації
На сьогоднішній день настала можливість позбутись від вікових пігментних плям, мелазми, хлоазми та веснянок завдяки новітній технології Q-Switch та Elos-терапії.
#
Лазерне видалення татуювань та перманентного татуажу
Q-Switch технологія на сьогоднішній день, визнана високотехнологічною, найбільш ефективною і безболісною у сфері видалення татуювань та перманентного татуажу.
#
Лазерне видалення та лікування судин
Видалення судин на шкірі обличчя та тіла проводиться за допомогою діодного лазера Star Vein та Elos технологій. Star Vein не пошкоджує тканини і поверхню шкіри.
#
Лазерний карбоновий пілінг
Лазерний карбоновий пілінг поєднує в собі дію лазерного променя і ефект фотоомолодження.
#
Омолодження за допомогою квазінейтральної плазми
Омолодження за допомогою квазінейтральної плазми - це процедура природнього омолодження, покращення тургору шкіри, корекція зморшок, робота із пігментом та мілкіми капілярами.

Переваги

  • № 1

    Висококваліфіковані та досвідчені спеціалісти в галузі дермато-косметології.

  • № 2

    Сучасне дерматологічне і лазерне устаткування .

  • № 3

    Максимально довготривалий результат від проведених процедур.

Форма запису на консультацію

МЕДИЧНА КОСМЕТОЛОГІЯ
У лазерній дермато-косметології «Bilyk Ultra Laser» Ви знайдете широкий спектр процедур в медицині і косметології, з яких ми виберемо ті, які допоможуть Вам досягти Ваших цілей найбільш оптимальним і відповідним для Вас способом. У нашому центрі пацієнти можуть виконувати найпопулярніші і найбільш часто використовувані естетичні, косметологічні та лазеро-терапевтичні процедури для підтяжки обличчя, зменшення зморшок і омолодження. Центр лазерної медицини «Bilyk Ultra Laser» допоможе не тільки відстрочити наслідки старіння, виправити дефекти і недоліки тіла, але і розслабитися під час будь-якої косметичної процедури.