Лазерне видалення татуювань та перманентного татуажу

Заповніть форму прямо зараз, щоб отримати безкоштовну консультацію

#
#

Все більше людей, в тому числі велика частина підлітків, вирішують зробити татуювання. Близько половини з них пізніше шкодують про це рішення з різних причин. Зростаюча популярність татуювань безпосередньо пов’язана зі зростаючим попитом на їх видалення. Декоративні татуювання можуть робити як професіонали, так і любителі. Барвник, який використовується для татуювання, спочатку знаходиться в поверхневих шарах шкіри, і через кілька років він може рухатися глибше. Аматорські татуювання зазвичай робляться з використанням барвників, які менш щільні, ніж ті, які використовуються професіоналами.

Сучасн ітехнології і лазери для видалення татуювань і перманентного татуажу розроблені таким чином, щоб забезпечити максимально можливу безпеку.

Принцип роботи та механізм дії лазера для видалення татуювань та перманентного татуажу:

Високоенергетичний лазер із технологією Q-Switch з довжиною хвилі 532,1064нм є ідеальним, для видалення кольорових татуювань, косметичного татуажу і змін пігментації на шкірі,оскільки всього за декілька процедур, буквально на очах, пігмент знебарвлюється, при цьому не залишаючи після себе малоестетичних слідів.

Принцип роботи: лазерний промінь поглинається пігментом татуювання і розщеплює його на дрібніші частинки, які по лімфатичній системі виводяться з організму. Уже після першого впливу спостерігається помітне освітлення пігменту татуювання, а татуаж повік виводиться за одну процедуру. Тривалості наносекундного імпульсу недостатньо для пошкодження здорової шкіри, тому неодимовий Q-switch лазер по праву вважається «золотим стандартом» для видалення татуажу і татуювань всіх кольорів з усіх фототипів шкіри.

Протипоказання до лазерного видалення татуювань та перманентного татуажу:

 • Бактеріальні та вірусні зміни шкіри;
 • свіжа засмага, якій не менше двох тижнів;
 • онкологія;
 • вагітність та період лактації;
 • некомпенсовані стадії цукрового діабету;
 • схильність до утворення колоїдних рубців;
 • захворювання шкіри (атопічний дерматит, екзема, псоріаз, червоний лишай та ін.)

Переваги лазерного видалення татуювань та перманентного татуажу:

 • Лазерне видалення – безболісний метод, під час процедури пацієнт відчуває легке поколювання в місці впливу лазера;
 • безпечно (відсутність шрамів, рубців та ускладнень);
 • швидкість проведення процедури – всередньому 5-30хв.

Лазерне видалення татуювань та перманентного татуажу

Лазерне видалення татуювань та перманентного татуажу

Поради по догляду за обробленою ділянкою після лазерного видалення татуювань та перманентного татуажу:

 • Після видалення тату або татуажу лазером необхідно щодня протягом 5-6 днів користуватися спеціальними гелями і кремами ;
 • 7-10 днів після лазерного впливу на шкіру слід уникати візитів у лазні й сауни, спортивні зали, масажні кабінети, також не рекомендується приймати гарячі ванни;
 • щоб уникнути гіперпігментації (потемніння оброблюваних лазером ділянок) необхідно захищати шкіру від потрапляння прямих сонячних променів. З цим завданням добре справляються сонцезахисні креми з максимальним показником захисту від ультрафіолету.

Переваги проведення процедури видалення татуювань та перманентного татуажу в медичному центрі «Bilyk –Ultra Laser–»:

 • В закладі працюють лише фахівці-дерматологи із багаторічним клінічним досвідом роботи в сфері апаратної та лазерної медицини;
 • використовуємо лише сертифіковане медичне лазерне, апаратне та діагностичне обладнання;
 • завдяки широкому спектру сучасного устаткування  ми здійснюємо індивідуальний підхід у вирішенні потреб та очікувань наших пацієнтів;
 • висока якість медичних послуг та безпека (адже у нас проводиться ретельна стерилізація кабінетів та інструментів після кожного пацієнта).

Лазерне видалення татуювань та перманентного татуажу – найсучасніший та ефективний спосіб, який не завдає шкоди здоров’ю.

Переваги

 • № 1

  Висококваліфіковані та досвідчені спеціалісти в галузі дермато-косметології.

 • № 2

  Сучасне дерматологічне і лазерне устаткування .

 • № 3

  Максимально довготривалий результат від проведених процедур.

Форма запису на консультацію

ЛАЗЕРНЕ ВИДАЛЕННЯ ТАТУЮВАНЬ ТА ПЕРМАНЕНТНОГО ТАТУАЖУ

Як відбувається процес видалення татуювань і татуажу

Видалення татуювання – це процес, а не разова процедура. Звичайно потрібно 4-8 процедур з інтервалом в 4-6 тижнів, однак більш тривалі перерви рекомендуються через процес очищення тканини від барвника – це дозволяє скоротити кількість процедур. Світло, що випромінюється лазером, руйнує барвник шляхом селективного фототермоліза. Пігмент розщеплюється на дрібні фрагменти, які потім поглинаються клітинами організму – макрофагами.

Підготовка до процедури видалення татуювання

Вирішенню про видалення татуювання має передувати консультація фахівця, який дозволить вибрати правильний інструмент. За місяць до процедури, уникайте засмаги, не піддавайте місце з татуюванням можливим пошкодженням і припиняйте прийом ліків, які можуть вплинути на лазер. Аналогічні рекомендації стосуються всієї серії процедур.

Як виглядає процедура видалення татуювання?

У центрі лазерної медицини «Bilyk Ultra Laser» для деяких пацієнтів використовується зовнішня анестезія і повітряний потік крижаного повітря для повного комфорту видалення татуювання. Якщо використовується місцева анестезія, рекомендується прибути в клініку приблизно за 30 хвилин до процедури, щоб застосувати анестезуючу мазь. Наступним кроком є ​​сама процедура, яка може відчуватися як легке поколювання.

Рекомендації після процедури

Рекомендується використання септичний (гігієнічний) захист зони де проводилася процедура протягом декількох днів. Також необхідно інтенсивно змащувати цю область і строго захищати її від сонця.