Апаратна косметологія по тілу

Заповніть форму прямо зараз і ми зателефонуємо вам протягом 15 хвилин

#
#
Оберіть одну з послуг Апаратної Косметології по тілу
Тут розміщені всі послуги, які відносяться до категорії "Апаратна косметологія по тілу"
#
Пресотерапія
Пресотерапія - це проста безпечна апаратна методика, що володіє вираженим лімфодренажним ефектом. Принцип її дії заснований на послідовному стисненні і розслабленні м'язів, що насичує організм киснем, зміцнює судини, активізує кровообіг і лімфотік, позбавляючи пацієнта від надлишків жиру, рідини, а
#
RF-ліфтинг
RF-Ліфтінг тіла - це процедура комплексного поліпшення стану шкіри без операції і без болю. Шкіру псують не тільки вікові зміни, але і наслідки різкої втрати ваги, а також сильні розтягнення на животі під час вагітності.
#
Кавітація
Струнке тіло - це не лише модний тренд сьогоднішнього дня. Це показник відношення людини до стану свого здоров'я. Красиве тіло викликає симпатії і повагу, тому є метою кожного пацієнта нашого медичного закладу.
#
Моделювання та корекція фігури на апараті Sliming 4
Sliming 4 - унікальний апарат, який реалізує новий підхід до моделювання і корекції фігури і лікування целюліту. В апараті SLIMMING IV використовується 5 видів енергії: біполярну радіохвильову, інфрачервону, вакуумну (ендермомассаж), активні ролики, «холодний» лазер (LED світло).

Переваги

 • № 1

  Висококваліфіковані та досвідчені спеціалісти в галузі дермато-косметології.

 • № 2

  Сучасне дерматологічне і лазерне устаткування .

 • № 3

  Максимально довготривалий результат від проведених процедур.

Форма запису на консультацію

АПАРАТНА КОСМЕТОЛОГІЯ ПО ТІЛУ
 1. АПАРАТНА КОСМЕТОЛОГІЯ ПО ТІЛУ (категорія)

Сучасна апаратна косметологія по тілу є новітньою можливістю використання класичних фізіотерапевтичних методик і новітніх технологій.

Головна особливість цієї області косметології - це те, що вона надає природну сприятливу дію на весь організм. Ефект від її дії проявляється часто після першої процедури і спостерігається протягом тривалого часу. Деякі процедури, за рівнем дії і ефективності зіставляються з результатами пластичної операції. В області косметології сертифіковане обладнання від надійних виробників забезпечує безболісні процедури, а деякі навіть викликають приємне відчуття.

У числі найбільш популярних процедур апаратної косметології:

 • Пресотерапія
 • RF-ліфтинг
 • Кавітація
 • Моделювання та корекція фігури на апараті Sliming 4

Ефективність процедур з використанням спеціального обладнання значно перевищує результат використання навіть самих дорогих кремів, масок і сироваток в домашніх умовах. Це в основному пов'язано з тим, що робота апарату спрямована на глибокі шари шкіри і підшкірної клітковини. Він працює всебічно на клітинному рівні і активізує природні процеси регенерації і омолодження.

Завдяки дуже широкому асортименту пристроїв апаратної косметології в центрі естетичної медицини і косметології «New laser», широкому спектру косметологічних та естетичних препаратів, а також професійній косметиці ми надаєм комплексний догляд і вирішення будь-яких проблем, які стосуються тіла.