Про компанію

Дізнайтеся всю історію компанії «Bilyk Ultra Laser»
#
#
Наша історія успіху
Ознайомтеся з відгуками наших задоволених клієнтів

ПРО НАС

На сьогодні апаратна косметологія є найефективнішим напрямком у світі сучасній косметології. Лазерна дермато-косметологія «Bilyk Ultra Laser» була створена у 2015 році в м. Хмельницькому для того, щоб допомогти Вам підкреслити Вашу природну красу. Медичний центр був створений як для жінок, так і для чоловіків, які цінують не тільки професіоналізм, високу кваліфікацію і досвід персоналу, а й шукають сучасні методи лікування в дерматології, естетичній медицині і косметології, виконані на найвищому рівні. Ми уважно стежимо за світовими тенденціями в естетичній медицині та косметології, щоб представити тільки ті процедури лікування, які є найбільш ефективними й безпечними.

0+
Задоволених клієнтів
0+
Виконаних процедур
0+
Професійних лікарів

Косметологічні послуги в центрі «Bilyk Ultra Laser»

У Лазерній дермато-косметології «Bilyk Ultra Laser» Ви знайдете широкий спектр процедур в медицині та косметології, з яких ми виберемо ті, які допоможуть Вам досягти Ваших цілей оптимальним і відповідним для Вас способом. У нашому центрі пацієнти можуть виконувати найпопулярніші й найбільш часто використовувані естетичні, косметологічні та лазеро-терапевтичні процедури для підтяжки обличчя, зменшення зморшок і омолодження.

Центр лазерної медицини «Bilyk Ultra Laser» допоможе не тільки відстрочити наслідки старіння, виправити дефекти й недоліки тіла, але і розслабитися під час будь-якої косметичної процедури.

Наш медичний центр надає якісні та кваліфіковані послуги в різних сферах:

 • Косметологія — медична. лазерна, апаратна та естетична
 • Трихологія
 • Дерматологія

Сучасні рішення в косметології та дерматології

Косметологічний центр «Bilyk Ultra Laser» пропонує не тільки естетичну медицину, але і косметологічні процедури, включаючи догляд за шкірою і волоссям. Ми постійно вдосконалюємось і стежимо за розвитком апаратних, лазерних і діагностичних технологій. Обладнання, що використовується в косметологічному центрі, поставляється від відомих виробників, тому кваліфікований персонал може виконувати свої завдання на найвищому рівні, гарантуючи задоволеність процедурами. Ми впроваджуємо індивідуальний підхід до лікування кожного пацієнта, постійно працюємо над вдосконаленням та розвитком лікувально-діагностичного обладнання відповідно до світових стандартів. Ми дбаємо про те, щоб кожен з наших пацієнтів відчував себе добре і комфортно. Процедурам передує попередня консультація, яка дозволяє дізнатися потреби й очікування наших пацієнтів.

Наші фахівці-дерматологи мають багаторічний клінічний досвід і є визнаними медичними фахівцями. У медичному центрі «Bilyk Ultra Laser» працює діагностична лабораторія, яка оснащена найсучаснішим медичним обладнанням, яка дозволить точно провести дерматологічну діагностику і консультацію, після чого будуть точно визначені всі показання до лікування з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта.

Відділення дерматології займається повною вузькоспеціалізованою діагностикою шкірних захворювань, включаючи:

 • дерматоскопічне дослідження невусів шкіри,
 • дерматоскопічну діагностику пігментованих уражень,
 • грибкові патології,
 • видалення мозолів, бородавок, пігментних плям, татуювань.

Центр також пропонує діагностику і лікування шкірних захворювань, волосся і нігтів.

Комплексний догляд

Лазерна дермато-косметологія «Bilyk Ultra Laser» пропонує широкий спектр процедур для різних областей тіла. Всі види процедур — в області естетичної медицини, косметології, дерматології та лазеротерапії — адаптовані до потреб обличчя, волосся й окремих ділянок тіла. Медичний центр пропонує широкий спектр процедур, орієнтованих на конкретну проблему, а також догляд і профілактичні процедури.

Наша пропозиція містить в собі:

 • Процедури для обличчя
 • Процедури для тіла
 • Лікування волосся

Новітні пристрої пропонують ідеальні методи лікування, які використовуються для омолодження шкіри й усунення чотирьох поширених проблем, таких як зміна кольору, шрами, розтяжки і судинні ураження. Комбіновані методики за одну процедуру однозначно підвищують ефективність терапії.

Кваліфікований персонал

У Лазерній дермато-косметології «Bilyk Ultra Laser» працюють тільки досвідчені фахівці-косметологи та дерматологи в області естетичної медицини і лазеротерапії. Всім процедурам передує предметна консультація, ми пропонуємо послуги на найвищому рівні й успішно розв'язуємо проблеми наших пацієнтів.

Переваги

 • № 1

  Висококваліфіковані та досвідчені спеціалісти в галузі дермато-косметології.

 • № 2

  Сучасне дерматологічне і лазерне устаткування .

 • № 3

  Максимально довготривалий результат від проведених процедур.

Форма запису на консультацію