Доглядова косметологія

Заповніть форму прямо зараз і ми зателефонуємо вам протягом 15 хвилин

#
#
Оберіть одну з послуг Доглядової Косметології
Тут розміщені всі послуги, які відносяться до категорії "Доглядова косметологія"
#
Процедура B-Tox Peel
B-Tox Peel – інноваційна anti-age процедура з використанням наномікроморських голок.
#
Хімічні пілінги
Одним з найпопулярніших безопераційних методів відновлення шкіри обличчя - є хімічний пілінг. Ця професійна процедура дбайливого видалення верхнього шару епідермісу застосовується для корекції дефектів і поліпшення загального стану шкірного покриву.
#
Чистка лиця
Механічна чистка обличчя - це процедура глибокого очищення шкіри обличчя, за допомогою мануальних та інструментальних методів. Ця процедура сприяє посиленню кровообігу і обмінних процесів і нормалізує роботу сальних залоз.
#
PRX-терапія
Боїтеся голок ін'єкцій? Тоді PRX-T33 стане чудовою альтернативою інвазивних методів.
#
Карбоксі терапія
Carboxy терапія - це професійна терапія по догляду за обличчям, розроблена японськими і корейськими фахівцями

Переваги

 • № 1

  Висококваліфіковані та досвідчені спеціалісти в галузі дермато-косметології.

 • № 2

  Сучасне дерматологічне і лазерне устаткування .

 • № 3

  Максимально довготривалий результат від проведених процедур.

Форма запису на консультацію

ДОГЛЯДОВА КОСМЕТОЛОГІЯ

Доглянута шкіра обличчя - основа гарного зовнішнього вигляду. Гладкий, сяючий, правильно зволожений і підтягнутий колір обличчя, без стресу і втоми, зі здоровим і молодим зовнішнім виглядом - найважливіша мета в догляді за шкірою кожної жінки.

Доглядова косметологія - це широкий спектр неінвазивних і безболісних процедур, адаптованих до різних потреб шкіри. У пропозицію входять зволожуючі і очищаючі процедури, а також процедури ліфтингу і зменшення зморшок. Такі процедури в доглядовій косметології є відмінною пропозицією для людей, які хочуть піклуватися про шкіру, діяти профілактично і затримувати ефекти старіння. Досвідчені фахівці Центру краси «New laser» під час процедур базуються на кращих і перевірених препаратах. Антивікова терапія доповнюється неінвазивними високотехнологічними процедурами.

Загальні процедури:

 • хімічний пілінг,
 • механічне чищення обличчя,
 • prx-терапія,
 • карбоксітерапія.

Доглядова косметологія забезпечує тривалі результати у вигляді поліпшення краси і здоров'я шкіри, а також відновлення та збереження її молодості.

Догляд за обличчям в нашому медичному центрі включає в себе як очищуючі, освітлюючі процедури, так і косметичні засоби, які дозволяють зберегти природну красу. Особлива увага приділяється профілактичному і лікувальному догляду за віковою, а також проблемною шкірою. У процесі виконання процедур застосовуються найкращі і найбільш ефективні методики.