Дерматологія

Заповніть форму прямо зараз і ми зателефонуємо вам протягом 15 хвилин

#
#
Оберіть одну з послуг Дерматології
Тут розміщені всі послуги, які відносяться до категорії "Дерматологія"
#
Дерматоскопія
Дослідження шкірних утворень без операційного втручання, що дає можливість уточнити діагностику ранніх стадій меланоми, коли злоякісне новоутворення ще не метастазує.
#
Трихологія
Трихологія - це галузь медицини, косметології та перукарського мистецтва, яка займається всіма захворюваннями шкіри голови і волосся.
#
Дерматовенерологія
Лікуємо захворювання шкіри, що спричинені венеричними інфекціями, які передаються статевим шляхом.
#
Лабораторні дослідження
Проводимо детальні лабораторні дослідження в сучасній медичній лабораторії CSD.
#
Кріодеструкція (видалення рідким азотом)
Сучасний підхід до видалення небажаних новоутворень на шкірі за допомогою апарату Freezpen, що працює на рідкому азоті.
#
Лазерне видалення неестестичних недоліків
Сучасний підхід до видалення доброякісних новоутворень на шкірі.
#
Лікування дерматомікозів (грибкових інфекцій)

Грибкові шкірні інфекції є одними з найпоширеніших захворювань, з якими пацієнти звертаються до лікаря загальної практики і дерматолога. Не кожен контакт з грибковими спорами викликає розвиток хвороби, тому що повністю здорове людське тіло, завдяки численним захисним механізмам шкіри, часто може

#
Діагностика та лікування захворювань шкіри
Шкіра є найбільшим органом в організмі людини. Її спостереження і точна діагностика дозволяють надати багато цінної інформації про стан пацієнтів і внутрішніх захворюваннях, які проявляються у вигляді уражень шкіри.

Переваги

 • № 1

  Висококваліфіковані та досвідчені спеціалісти в галузі дермато-косметології.

 • № 2

  Сучасне дерматологічне і лазерне устаткування .

 • № 3

  Максимально довготривалий результат від проведених процедур.

Форма запису на консультацію

ДЕРМАТОЛОГІЯ

Дерматологічні захворювання вражають багатьох людей різного віку. Різноманітність проблем велика, тому є багато способів їх вирішити. Серед найпопулярніших дерматологічних захворювань виділяється вугрі, які асоціюється в першу чергу з підлітками, але зустрічається і у дорослих. Загальні проблеми зі шкірою також включають атопічний дерматит, вугрові висипання (акне), дерматоз і ряд інших. На дерматологічні захворювання шкіри слід впливати різними способами - як косметикою, так і дієтою, додатковими процедурами або доглядом в домашніх умовах. Спеціаліст підбирає потрібні ліки.

Дерматологія - послуги:

 • оніхомікози
 • трихологія
 • діагностика і лікування захворювань шкіри

В Лазерній дермато-косметології «New laser» дерматолог лікує захворювання шкіри, волосся і нігтів, включаючи псоріаз, бактеріальні та вірусні шкірні інфекції, акне, кропив'янку, лишайник, мікози, паразитарні захворювання шкіри, атопічний дерматит, захворювання сальних залоз. Оцінює зміни шкіри, бере матеріал для лабораторних досліджень. Виконує тести для виявлення шкірних алергій. Дерматолог також діагностує і лікує деякі венеричні захворювання. Він виконує процедури, спрямовані на усунення уражень шкіри - електрокоагуляцію, кріохірургію, дерматоскопію або лазеротерапію. Варто звернутися до дерматолога, якщо на шкірі пацієнта виникають тривожні зміни, коли лікування вугрового висипу довгий час не давало бажаного ефекту для визначення способів більш дієвого лікування.