Дерматоскопія

Заповніть форму прямо зараз, щоб отримати безкоштовну консультацію

#
#

Завдяки сучасним методам та ефективним препаратам лікарі дерматовенерологи клініки «Bilyk Ultra Laser» можуть в найкоротші терміни вилікувати такі прояви захворювань шкіри:

 • Завдяки методу дерматоскопії можна відразу визначити чи є ризик злоякісного утворення.
 • Пацієнти, що належать до групи ризику мають можливість постійного спостереження за зміною кольору, форми і розміру родимок.
 • Можливість створення бази даних пацієнтів, в яку завантажуються фотографії новоутворів, зроблені за допомогою цифрового дерматоскопа, фіксуються їх розміри, форма і колір.
 • При наступних зверненнях пацієнта існує можливість оцінки динаміки захворювання. Це допомагає визначити подальші дії: спостерігати, видаляти новоутвір чи зробити гістологічний аналіз.
 • Можливість видачі пацієнту знімку новоутворення шкіри, з його точним описом і діагностичним заключенням, на флеш-карту.
 • Обстеження дозволяє визначити проблемні ділянки на шкірі в лічені хвилини.

Дерматоскопія

Дерматоскопія

Цифрова дерматоскопія є найбільш сучасним і ефективним методом діагностики новоутворень шкіри. Даний метод дає можливість не пропустити момент, коли абсолютно безпечна родимка здатна переродитись у злоякісну пухлину. Також, застосування методу дерматоскопії необхідно для ранньої діагностики меланом, що дозволяє своєчасно її видалити і попередити появу метастазів в регіональних лімфовузлах і внутрішніх органах.

Дерматоскопія дозволяє диференціювати тип пухлини (доброякісний це чи злоякісний новоутвір), а також обстежити інші захворювання шкіри і провести діагностику бородавок, папілом, пігментних невусів.

Даний метод абсолютно безболісний і дає можливість роздивитись і оцінити структури, які неможливо розпізнати застосовуючи інші методи діагностики. Унікальність цифрової дерматоскопії в тому, що з її допомогою можна оцінити небезпеку родинки на самих ранніх стадіях її розвитку (тобто відразу при появі). Достовірність дерматоскопічного дослідження становить 95%.

Процедура схожа на УЗД: до ділянки шкіри на якій знаходиться родимка, прикладають декматоскоп, який, освітивши новоутворення яскравим променем світла, дозволяє отримати багаторазово збільшене зображення. При цьому новоутвір можна сфотографувати і передати зображення на комп’ютерний монітор (так звана фото документація новоутворень).

Переваги

 • № 1

  Висококваліфіковані та досвідчені спеціалісти в галузі дермато-косметології.

 • № 2

  Сучасне дерматологічне і лазерне устаткування .

 • № 3

  Максимально довготривалий результат від проведених процедур.

Форма запису на консультацію

Дерматоскопія

У Лазерній дермато-косметології «Bilyk Ultra Laser» Ви знайдете широкий спектр процедур в медицині і косметології, з яких ми виберемо ті, які допоможуть Вам досягти Ваших цілей найбільш оптимальним і відповідним для Вас способом. У нашому центрі пацієнти можуть виконувати найпопулярніші і найбільш часто використовувані естетичні, косметологічні та лазеро-терапевтичні процедури для підтяжки обличчя, зменшення зморшок і омолодження.

Центр лазерної медицини «Bilyk Ultra Laser» допоможе не тільки відстрочити наслідки старіння, виправити дефекти і недоліки тіла, але і розслабитися під час будь-якої косметичної процедури.