PRX-терапія

Заповніть форму прямо зараз, щоб отримати безкоштовну консультацію

#
#

PRX-ТЕРАПІЯ або Биоревитализация PRX T33 – дуже безпечна, неінвазивна і безболісна процедура. Це метод, який використовується в терапії багатьох дерматологічних проблем і в боротьбі зі старінням шкіри. Завдяки низькій інвазивності, PRX T33 можна комбінувати з іншими процедурами, наприклад, з наповнювачами з гіалуронової кислоти, нитками, фракційними лазерами і т. Д. Його біоревіталізірующий ефект підтримує дію цих процедур і підсилює їх кінцеві ефекти. PRX T33 може виконуватися на людях різного віку, як дорослих, так і дітей. Процедури можуть бути виконані в будь-яку пору року, в тому числі і влітку. Кількість процедур і інтервали між ними підбираються індивідуально для кожного пацієнта.

Детальна інформація – що таке PRX-Терапія

PRX-T 33 – це абсолютно новий підхід до стимуляції регенерації шкіри за допомогою препарату, який не викликає глибокого пілінгу, і наноситься неінвазивним методом – біоревіталізація без використання голок. Препарат був винайдений і розроблений доктором Розанною Кастеллана, італійським дерматологом, експертом в області біоревіталізації.

Біоревіталізація – це фізіологічне явище, яке все частіше використовується в естетичній медицині – це навмисна причина стимуляції дерми і інтенсифікації природних фізіологічних і регенеративних процесів шкіри. Вона включає в себе стимуляцію стовбурових клітин для поділу і велику метаболічну активність, викликану різними методами лікування. Це призводить до збільшення активності клітин шкіри, що означає, що вони починають виробляти достатню кількість інгредієнтів, необхідних для правильного функціонування. Така взаємодія є найбільш ефективно використовуючи свої власні фізіологічні явища, що запобігає і дозволяє досягти природних, тривалих ефектів за умови, що систематичне лікування проводиться систематично.

Секрет лікувальної терапії PRX полягає в інноваційному методі хімічної биоревитализации шкіри, який поєднує в собі ліфтінгові, омолоджуючі, очищуючі і відбілюючі властивості. Унікальна комбінація кислоти ТСА з перекисом водню і коївої кислотою призводить до відсутності інвазивності і появі шкірного пілінгу, зберігаючи при цьому такі властивості, як освітлення і усунення знебарвлення.

PRX-терапія

PRX-терапія

Кому потрібна терапія PRX і які ефекти процедури

Процедура допомагає відновити пружність і еластичність шкіри, завдяки її омолоджуючій і відновлюючій властивостям, усуває зморшки і зволожує шкіру. Вона також дозволяє позбутися від знебарвлення, освітлити колір обличчя і допомагає очистити пори. Для досягнення найкращих результатів рекомендується поєднувати пілінг з іншими естетичними процедурами.

Показання до проведення процедури:

 • лікування вугрів – особливо ефективно в поєднанні з медичними засобами,
 • втрата пружності шкіри обличчя і тіла,
 • зморшки,
 • втрата яскравості шкіри,
 • сіра, втомлена шкіра,
 • зазначені особливості фотостаріння шкіри,
 • зміцнення шкіри декольте,
 • атрофічні рубці, в тому числі шрами від прищів,
 • розтяжки,
 • підтримуюча терапія при меланодермії і гіперпігментації шкіри,
 • терапія облисіння.

Переваги

 • № 1

  Висококваліфіковані та досвідчені спеціалісти в галузі дермато-косметології.

 • № 2

  Сучасне дерматологічне і лазерне устаткування .

 • № 3

  Максимально довготривалий результат від проведених процедур.

Форма запису на консультацію

PRX-терапія

Як проводиться процедура

У центрі естетичної медицини і косметології «Bilyk Ultra Laser» терапія PRX полягає в нанесенні декількох шарів препарату один за іншим і інтенсивному втиранні їх в шкіру м’якими рухами. Кількість шарів є результатом ефекту, якого необхідно досягти, зазвичай це 3 шари. Після процедури зайвий пілінг видаляють тканиною, змоченою у воді, і, нарешті, наносять зволожуючий крем. Тривалість процедури зазвичай становить 10-15 хвилин.

Ефект видно відразу після першої обробки. Для досягнення стійких результатів рекомендується виконувати серію з 5 процедур з тижневими інтервалами. Повторне лікування рекомендується проводити кожні шість місяців.