Карбоксі терапія

Заповніть форму прямо зараз, щоб отримати безкоштовну консультацію

#
#

Carboxy терапія – це професійний метод терапії, який спрямований на догляд за обличчям, була створена корейськими та японськими фахівцями. Неінвазивна карбоксітерапія спрямована на усунення відразу декількох проблем – усунення дефектів на шкірних покривах, швидко зволожити шкіру обличчя, сприяє омолодженню і підвищенню тонусу. Це активізує регенерацію клітин, покращує ліфтинг-ефект, дозволяє розгладитися невеликим зморшкам. Шкіра стає більш сяючою і підтягнутою, здоровою на вигляд. Зовнішній вигляд поліпшується, забезпечуючи ефект омолодження. На сьогоднішній день карбоксітерапія вважається одним з найбільш перспективних методів оздоровлення шкіри.

Що таке карбоксітерапія

Carboxy CO2 – терапія вуглекислим газом, завдяки якій розширюються кровоносні судини – яка покращує кровотік, кисень і поживні речовини в зоні лікування, також покращує мікроциркуляцію і оновлює клітини і стимулює синтез колагену. Carboxy CO2 складається зі спеціальної маски і гелю. Комбінація цих двох компонентів виділяє CO2, який потім швидко поглинається шкірою. Збільшення концентрації СО2 призводить до зниження рН, виділенню кисню з гемоглобіну і виокремлення процесів в шкірі для видалення непотрібних продуктів життєдіяльності. Це також забезпечує глибокі шари шкіри поживними речовинами. В результаті хімічної реакції необхідні поживні речовини вводяться в тканини організму, а шкідливі токсини видаляються. Унікальна природа процедури карбоксітерапіі полягає в підтримці процесу розкладання ліпідів, що містяться в підшкірній клітковині, і синтезу білка. Процедура підвищує еластичність шкіри, покращує зовнішній вигляд схильної до акне шкіри і допомагає підтримувати належний рівень зволоження.

Карбоксі терапія

Карбоксі терапія

Кому призначена карбоксітерапія
Застосування:
– підтяжка обличчя, підборіддя і декольте,
– освітлення шкіри і закриття пор,
– зменшення синців і мішків під очима
Ефекти:
– поліпшення еластичності шкіри – стимулює синтез колагену і еластину. Шкіра виглядає молодшою ​​і більш пружною, особливо навколо шиї і лоба. Овал обличчя явно поліпшений. Шкіра стає пружною.
– зменшення зморшок – здійснює синтез білка і обмін речовин, що збільшує гнучкість всієї області лікування.
– освітлення шкіри – активізує кровообіг, виводить токсини. Шкіра стає світлою і однорідною.
– ідеальний рівень зволоження шкіри – відновлює природний гідроліпідний баланс шкіри.
– закриває пори – завдяки активації обміну речовин і функції, що підтримує виведення токсинів, пори повинні закриватися.
– протизапальну дію – вуглекислий газ може пригнічувати запалення і допомагати йому зникати.
– Ефект Бора – явище, яке виникає в фізіології, що полягає в зниженні спорідненості гемоглобіну до кисню в умовах зниженого рН. Кисень легше віддається гемоглобіном (дисоціація кисню).

Переваги

 • № 1

  Висококваліфіковані та досвідчені спеціалісти в галузі дермато-косметології.

 • № 2

  Сучасне дерматологічне і лазерне устаткування .

 • № 3

  Максимально довготривалий результат від проведених процедур.

Форма запису на консультацію

CARBOXY CO2 - ТЕРАПІЯ

Як відбувається процедура

Процедура призначена для всіх типів шкіри, щоб живити, відновлювати і виводити токсини. Чудово підходить для сірої, втомленої, гіпоксичної, тьмяної і схильної до акне шкіри. Лікування проводиться на очищеній шкірі обличчя.

 1. Косметолог проводить попередню очистку обличчя від забруднень і макіяжу, потім на шкіру видавлюється гель знаходиться в шприці-контейнері, рівномірно розподіляється пензликом. Для того щоб рівень викиду CO2 відбувся в достатній кількості – гель потрібно нанести товстим шаром.
 2. Після нанесення гелю, зверху щільно накладається спеціальна маска. Вуглекислий газ починає активно виділятися при контакті маски і гелю.
 3. Маска знімається через 30-40 хвилин.
 4. Потім гель видаляється з обличчя за допомогою ватних дисків, серветок, а потім ретельно промивається обличчя теплою водою.

Частота лікування:

– Стандартний інтервал між процедурами складає 3 дні.

– Для сухої і чутливої ​​шкіри процедура проводиться раз на тиждень.

– Для жирної шкіри або для пацієнтів більш старшого віку рекомендується використовувати маску два рази на тиждень.